Ana sayfa En İyi Medyumlar MEDYUM BARANSEL

Medyum Baransel  hakkındaki yorumlarını bekliyoruz.

baranselhocam@hotmail.com ‘a mail atarak Medyum Baransel ile sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz.

En iyi medyumlar için sizden gelen tavsiyeleri bekliyoruz. Medyum Baransel hakkında bu sayfada yapacağınız yorumlar ile Medyum Baransel de en iyi medyumlar arasına girebiliriz. Sizlerin Medyum Baransel ile yaptıkları çalışmalar sonucunda edindiğiniz tecrübeleri burada paylaşmanız başka insanların zaman kaybetmeden en iyi medyum a ulaşmalarını sağlayacaktır. Bu sizin için bir dakikanızı ayırarak yapacağınız önemsiz bir işlem olarak gözükebilir, ancak en iyi medyumu arayan kişilerin gerçek medyumu bulmaları için verdiği savaşta resmen bir sığınak olacaktır.

Lütfen en iyi medyumlar için, medyumlar ile yaşadığınız tecrübeleri paylaşınız.

 

Benzer konular

85 Yorum

Gizem Selvi -

Baransel hocaya nasıl ulaşabilirim telefonla ulaşmak çok zor sanırım mail atsam cevap verirmi?

Cevapla
Ahmet -

Verir arkadaşım, bende ne zorluklarla iletişim kurarak işlemimi yaptırdım bir şekilde sonuçlandı. size de telefonunu vereyim 0535 636 62 82

Cevapla
SÜRYANİDE BARANSEL HOCA -

eğer süryani büyüsü yaptırmak isterseniz baransel hocamı tavsiye ederim.herkesinde işini yapmaz.ama çok usta bir hoca. baranselhocam@hotmail.com dan baransel hocayla iletişime geçin

Cevapla
bende sonuç aldım baransel hocamdan -

baransel hocama mail üzerinden ulaştım.telefonunu işlem yapmadığı kişilere vermiyor.2 gün kadar mailleştik.neler yapacağını anlattı.kafama yattı.ben süryani büyüsü yaptırdım.7 günde netie aldım.muhteşem gelişmler yaşadım.çalışmka isteyenlere mutlaka görüşmesini dilerim.sizinde sonuç alacağınızdan hiç şüphem yok.

Cevapla
bence mutlaka üşenmeden mail atın -

arkadaşlar baransel hocama mutlaka mail atın.çalışmak istemeseniz bile bilgi almanızı tavsiye ederim. baranselhocam@hotmail.com çok bilgili birisi.benim gelmişimi geçmişimi herşeyimi anlattı.şok oldum.en kısa zamanda çalımaya başlıcam

Cevapla
merve -

Banada yardim edin gercekten bukadar etkilimi islemleri artik kandirilmak istemiyorum garanti yapar mi isimi

Cevapla
Melek -

Ya arkadaslar bu baransel hocanın numarasını biliyosunuzsa lutfen numarasını verin bana

Cevapla
Gamli -

Bugün basladim işlemlere 10 gün sürecekmış. Olumlu ya da olumsuz sözlere geri dönüş yapacağım muhakkak

Cevapla
berkan -

medyum baransel çok başarılı medyumlar arasında yer alır. ben kendis ile çok eskiden beri Çalışırım . bence medyuma ihtiyacınız varsa medyum baranselden başkasına gitmeyin.

Cevapla
ÖZKAN -

medyum baransel gerçekten alanında çok uzman olan medyumlardan bir kaçı . İzmirde iseniz ve emdyum arıyorsanız kesinlikle medyum baransel’i tavsiye ederim

Cevapla
HÜSEYİN G. -

KARDEŞLERİM BANA DA YARDIM EDİN ÇOK DOLANDIRILDIM ARTIK DOLANDIRILMAK İSTEMİYORUM BARANSEL HOCA İYİ MİDİR ONUNLA ÇALIŞSAM İŞİMİ GÖRÜR MÜ İSTEDİĞİM BÜYÜYÜ YAPAR MI?

Cevapla
Samet -

Kardeşime yapılan büyülerden medyum baranselin çalışmaları sayesinde kurtulduk. Kardeşimin alt üst olan hayatı medyum baransel sayesinde düzene girdi. İşini doğru yapan bir hoca arıyorsanız kesinlikle medyum baranselle görüşmenizi tavsiye ederim.

Cevapla
baransel hoca iletişim -

Baransel hocaya nasıl ulaşabilirim bir türlü kendisine ulaşıp derdimi anlatamadım

Cevapla
medyumlar -

medyumlar arasında en iyi medyum bence Medyum Baransel bi kez yalan söylemiyor yapılabilecek işlemi yapıyor boşuna insanları oyalamıyor.

Cevapla
mahmut -

Ben İzmirde Medyum arıyorum süryani büyüsünde başarılı olan bir medyum . bana bu konuda yardımcı olun lütfen bir sürü medyum var hangisi süryani büyüsünde en iyisi ?

Cevapla
Aslı -

Medyumlar arasında en başarılı olanı bana göre medyum baransel’dir . benim kızımın başında çok büyük bir bela vardı allah ondan razı olsun bizi bu sıkıntıdan kurtardı . gerçekten çok mutluyuz inşallah hep böyle devam ederiz. medyum baransele de sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum . sizlere tavsiyem medyum baransel’den şaşmayın

Cevapla
selin -

ben geçen hafta vefk yaptırdım medyum baransel’e umarım işe yarar. sizi sonuçtan haberdar ederim.

Cevapla
oğuzhan -

ben medyum baransel ile geçen sene izmirde tanıştım . benim eşim hep başka kadınlara bakardı gözü hep dışardaydı . medyum baransel’in göz bağlama büyüsü ile çok şükür kurtulduk bu sıkıntıdan . mum gibi oldu
eşim. herkese kesinlikle medyum baransel’i tavsiye ederim.

Cevapla
yazgı -

medyum baransel’in süryani büyüsünde gerçekten çok etkili olduğunu duydum doğru mudur? bende kendisi ile çalışmak istiyorum . umarım kendisine ulaşabilirim.

Cevapla
Sevilay -

Baransel hocaya mail atın arkadaşlar mail ile cevap veriyor ben mail attım kendisi bana dönüş yaptı inşallah en kısa süredede işlemime başlayacak

Cevapla
Hayriye -

BEN MEDYUM BARANSEL’İ ÇOK ÖNCEDEN BERİ TANIYORUM KENDİSİ GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI VE TECRÜBELİ BİR MEDYUM KENDİSİNE DAHA ÖNCE SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM . VE ETKİSİ BEKELDEĞİMİZDEN DAHA İYİ OLDU BEN TEREDDÜTSÜZ KESİNLİKLE MEDYUM BARANSEL’İ TAVSİYE EDERİM

Cevapla
elifnur -

eski eşim beni çok yakından tanıdığınm bir kadınla aldattı boşanalı 3 ay oldu olmadı duydumki o kadınla gizliden resmi nikah yaptırmış ve resmen karı koca gibi yaşamaya başladılar hemen baransel hocaya başvurdum işlemlere başladım etkilerini görmeye başladım başka bi arkadaşımdan haber aldımki kavga dövüş birbirlerine girmişler inşallah daha beter olurlar

Cevapla
GÜZİDE -

Ben Medyum Baransel ile çalıştım herşeyi yoluna soktu çok iyi bir medyum aşk büyüsü konusunda ona güvenebilirsiniz işlemleri biraz uzun sürüyor ama sonuç veriyor.

Cevapla
salih -

bende daha önce medyum baransele papaz büyüsü yaptırmıştım baya oldu ama hala etkisi var gerçekten medyum baransel papaz büyü konusunda sayılı olan tecrübeli medyumlardan bi kaçıdır.benim tavsiyem kesinlikle kendisi ile iletişime geçmeniz.

Cevapla
Gizli -

bu sitedeki yorumlar gerçek mi? bende güvenilir medyum arıyorum

Cevapla
PAPAZ BÜYÜSÜ -

EĞER PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ MEDYUM BARANSEL İLE ÇALIŞIN DERİM ÇOK İYİ PAPAZ BÜYÜSÜ YAPIYOR. ANCAK ULAŞMAK ÇOK ZOR MAİL ATARSANIZ CEVAP VERİR baranselhocam@hotmail.com

Cevapla
şule -

medyum baransel ile süryani büyüsü yaptık . daha 2 hafta oldu inşallah etkisini gösterecek. çok kişi memnun kalmış medyum baransel ‘den bende bir deneyeyim dedim . ve iyikide denemişim . medyum baransel’in sizi karşılaması bile çok farklı gerçekten çok temiz kalpli bir medyum.

Cevapla
umutsuz -

Merhaba ben hangi medyum ile çalıştıysam sonuç alamadım benim işimi görecek bir medyum yok mu? Sevdiğimi bana geri getirecek bir medyum yok mu Baransel hoca gideni geri getirme büyüsünü iyi yapıyor diyorlar acaba doğru mu arkadaşlar

Cevapla
helin -

Medyum baransel ile nasıl iletişime geçicem Telefonu Çok Meşgul mail adresi var mı ? yada açık adresi? Yardımcı olun lütfen benim çok acil aşk vefk’i yaptırmam lazım medyum baransel bu büyüde gerçekten çok iyiymiş benim acil kendisine ulaşmam lazım.

Cevapla
Zübeyir -

kardeşim baransel hocanın bende telefonu duruyor istersen yazayım : 0535 636 62 82

Cevapla
Seda -

Ailem tarafından zorla evlendirilmek istediğim kişiyle evlenmeme ramak kala bir arkadaşım medyum baranseli tavsiye etti ve medyum baransele danıştım. Medyum baransele evleneceğim çocuk için soğutma büyüsü yaptırdım ve çocuk evlenmekten vazgeçti. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

Cevapla
Şener -

Beni terk eden kız arkadaşıma medyum baranselin geri getirme büyüsünü yaptırdım ve kısa süre sonra hocamızın sayesinde kız arkadaşım geri geldi. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

Cevapla
halis -

medyum olarak sadece medyum baransel ile çalıştım ve iyiki de onunla çalışmışım diğer medyumların çoğu dolandırıcı . bence sizde medyum baransel ile iletişime geçin . işte mail adresi baranselhocam@hotmail.com size geri dönüş yapacaktır eminim.

Cevapla
EN İYİ MEDYUM BARANSEL -

merhaba arkadaşlar bence en iyi medyum baransel hocadır. benim işlemimi 10 gün içinde yaptı ve herşey yoluna girdi. verdiği sözleri tutan bir medyum

Cevapla
adem -

Medyum baransele kız arkadaşımın ailesine bağlama büyüsü yaptırmak için başvurdum. Baransel hocanın çalışmaları sonunda kız arkadaşımın ailesi bana karşı bakış açısını değiştirdi. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

Cevapla
beyza -

Erkek arkadaşımı tekrar geri kazanmak için medyum baransele danıştım. Baransel hocanın geri getirme büyüsü çalışması ile erkek arkadaşımla ilişkimiz eskisi gibi oldu. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

Cevapla
sema -

Medyum baransel hocamızın yaptığı aşk büyüsü ile hoşlandığım insanında bana aşık olmasını sağladım. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ederim.

Cevapla
gizem -

Evime yapılan domuz yağı büyüsünden medyum baransel sayesinde kurtuldum. Medyum baranselin çalışmaları kısa sürede etkisini gösterdi. Gerçek bir medyum istiyorsanız medyum baransele danışabilirsiniz.

Cevapla
arzu -

Beni terk eden eski kocamdan intikam almak istiyordum ve medyum baransele danıştım. Medyum baranselin papaz büyüsü ile hayatı burnundan getirdim. hocamıza teşekkür ederim.

Cevapla
kerim -

Sürekli arkamdan kuyu kazan ortağımla sonunda işlerimizi ayırdık, onun işlerinin kötüye gitmesi ve batması için Medyum Baransel ile 0535 636 62 82 den iletişime geçtim. Fazla umudum yoktu ama bir arkadaşım aşk büyüsü yaptırmıştı bunun yüzünden birazda inancım vardı. Mailime yazdığı cevaplardan sonra iş biraz daha ciddiye bindi ve çalışmalara başladık 1 buçuk ay gibi kısa bir sürede adam iflas etti. Bana yeniden ortaklık filan teklif etti ama artık çok geç yolcu yolunda gerek… Kötülük yaptı kötülük buldu. Kısmet kapama büyüsü için Medyum Baranseli tavsiye ederim.

Cevapla
şaban -

Medyum baranselle yaptığım büyü bozma işlemi çok kısa sürede etkisini gösterdi. Medyum baransel hoca bence en iyi hocalardan birisi. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cevapla
gözde -

Eşimden ayrılmak için medyum baransele yaptırdığım soğutma ve ayrılık büyülerinde hocamız işinin hakkını sonuna kadar verdi ve çok mutlu oldum. Bu zamanda böyle dürüst bir medyumla karşılaştığım için çok mutluyum.

Cevapla
bediha -

Benden ayrılan kocam için medyum baransele papaz büyüsü yaptırdım ve medyum baranselin papaz büyüsü gibi zor bir büyüyü kısa sürede yapması ve etkilerini görmem beni çok şaşırttı. Medyum baranseli kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Cevapla
sezen -

Beni terk eden nişanlıma medyum baranselin geri getirme büyüsün yaptırdım ve kısa sürede etkisini gösterdi ve nişanlım geri geldi. Medyum baransele yaptığı çalışmalar için çok teşekkür ederim.

Cevapla
nazlı -

medyum baransel’in soğutma büyüsünü tavsiye ederim gerçekten çok tecrübeli bir medyum kendisi kesinlikle güvenilir medyumlardan bir kaçıdır.

Cevapla
VEFKK -

Bende 2 gün önce medyum baransele aşk vefk’i yaptırdım ve çok başarılı geçti. vefk konusunda medyum olarak kesinlikle medyum baransel’i tavsiye ederim

Cevapla
papaz büyüsü -

ben medyum baransele 4 ay önce papaz büyüsü yaptırdım ve çok kısa bir süre içinde sonuç aldık herkese medyum baransel ile çalışmasını tavsiye ederim. Gerçekten ke4ndisi çok güvenilir ve tecrübeli medyumlar’dan birisi.

Cevapla
HAKAN -

Ben medyum baransel’e telefon numarası ile ulaşmayı denedim fakat kendisi aşırı yoğun sanırım. Ona Ulaşabileceğim başka bir yol var mıdır adresi filan varmı yada email adresi ?

Cevapla
SİBEL -

telefonuna ulaşırsın ama doğru numaradan mı ulaşıyorsun baransel hocaya 0535 636 62 82

Cevapla
pınar -

medyum baransel ile çok eskiden tanışmışlığımız var kendisi gerçekten çok başarılı olan medyumlardan birisidir . Eğer sizinde bir medyuma ihtiyacınız varsa kesinlikle medyum baransel’i tercih etmelisiniz.

Cevapla
sadık -

Medyum baransele yaptırıdığım evlilik büyüsüyle aşık olduğum kadını evliliğe ikna ettim. Medyum baransel hocaya çok teşekkür ederim.

Cevapla
gizem -

Medyum baransel hocanın geri getirme büyüsünü ayrıldığım sevgilim için yaptırdım ve medyum baranselin yaptığı çalışmalardan çok memnun kaldım. Hocamıza çok teşekkür ederim.

Cevapla
şevket -

Medyum Baransel hoca hayatımı bana geri verdi. Bana yapılan papaz büyüsünden medyum baransel sayesinde kurtuldum. Yaptıkları herşey için teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum medyum baranseli.

Cevapla
yasemin -

Kapıma sürülen domuz yağı büyüsünden medyum baransel hoca sayesinde kurtuldum. Gerçekten işinin hakkını veren dürüst bir hoca, kendisine çok teşekkür ederim.

Cevapla
berna -

Medyum baransele yaptırdığım ayırma büyüsü bir ay içinde etkisini gösterdi. Eğer bir medyum arıyorsanız ben kesinlikle medyum baranseli tavsiye ediyorum size.

Cevapla
nermin -

Meydum baransel hocaya yaptırdığım kısmet büyüsü kısa sürede etkisini gösterdi ve işlerim yoluna girdi. Ben medyum baransel hocayı herkese tavsiye ederim. Eğer dürüst bir hoca arıyorsanız arayın 0535 636 62 82,
bence kesinlikle medyum baranselle görüşebilirsiniz.

Cevapla
rukiye -

Ben diğer hocaları bilmem ama medyum baransele yaptırdığım papaz büyüsünden son derece memnun kaldım. Papaz büyüsü gibi zor bir büyüyü yapabilecek başka bir hoca tanımıyorum. Medyum baranseli kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cevapla
bahar -

Beni terk etmek isteyen ve eve gelmeyen kocamı medyum baranselin geri getirme büyüsü ile tekrar kazandım. Medyum baransele çok teşekkür ederim.

Cevapla
burçin -

Kocamla aramdaki soğukluğu medyum baranselin aşık etme büyüsü ile tamamen ortadan kalktı. Medyum baransel hocaya çok teşekkür ederim.

Cevapla
mine -

Hoşlandığım çocuğu sevgilisinden ayırmak için medyum baransel hocaya danıştım ve yaptığı ayrılık büyüsü ile onları ayırdım. Medyum baransel hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cevapla
Yıldız -

Ben eski kocama geri getirme büyüsü yaptırmak için medyum baransel’e başvurdum. ve bana yardımcı olacağını ve sabırlı olmamı Söyledi. yaklaşık 19 GÜN SONRA eşim bana mesaj attı çay icelimmi diye ve çok şükür barıştık şimdi eskisi gibi çok mutluyuz allaha şükür.herkese tavsiye ederim kesinlikle bence medyum baransel ile çalılışın.

Cevapla
mahmut -

medyum baranselden allah razı olsun benim ailemin üstündekio pis büyüyü kırıp attı. gerçekten çok başarılı bir medyumdur. eğer medyum arıyorsanız medyum baransel’i tercih etmenizi öneririm. Pişman oılmazsınız

Cevapla
ESMA -

MEDYUMLAR ARASINDA GÜVENİLİR VE TECRÜBELİ OLAN AZ SAYIDA MEDYUM VAR BUNLARDAN BİRİSİDE MEDYUM BARANSEL’DİR 0535 636 62 82 TELEFONU BU BENCE KENDİSİ İLE ÇALIŞIN DERİM. BAŞKA MEDYUMLARLA VAKİT KAYBETMEYİN.

Cevapla
ayırdım onu -

Benim kocam beni bir türlü bırakmıyordu hep kavga ediyoruz fakat ayrılmak istemiyor neymiş itibarı sarsılırmış en sonunda medyum baransel’in ikna etme büyüsü ile onu ayrılmaya ikna ettim mum gibi oldu direk kabul etti kesinlikle bu büyüyü tavsiye ederim. sizde istiyorsanız medyum baransel ile iletişime geçin bence

Cevapla
mina -

ben kısmet büyüsü için medyum baransel ile iletişime geçtim inşallah işe yaraycak. sonuçlarını buradan yazacağım sizlere.

Cevapla
nur -

Medyum baransel hocaya eşim için yaptırdığım her iki büyüden de kısa sürede sonuç aldım ve çok memnun kaldım. Medyum baransel hocaya çok teşekkür ederim.

Cevapla
sıla -

Hoşlandığım çocuğu elde etmek için yaptırdığım bağlama büyüsünden kısa sürede sonuç aldım. Medyum baransel hocayı kesinlikle tavsiye ederim.

Cevapla
nil -

Medyum baransele yaptırdığım evlilik büyüsünden bir buçuk ay içinde sonuç aldım. Medyum baransel hocaya yaptığı çalışmalar için çok teşekkür ederim.

Cevapla
şengül -

Ben medyum baransel hocaya yaptırdığım bağlama büyüsünden hızlı bir şekilde sonuç aldım ve çok memnun kaldım. Medyum baransel hocayı kesinlikle tavsiye ederim. baranselhocam@hotmail.com

Cevapla
azize -

Medyum baransel hocaya yaptırdığım domuz yağı büyüsü çok etkili bir şekilde tesirini gösterdi. Medyum baransel hocamıza yaptığı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Cevapla
yavuz -

Ben Medyum baransel ile çok eskiden beri çalışıyorum ve kendisinden kesinlikle çok memnunum alanında çok başarılı olan medyumlardan birisidir medyum baransel. bence kendisi ile çalışmayı denemelisiniz.

Cevapla
gelin oldum -

BİZİM KOMŞUNUN Bİ OĞLU VARDI FAKAT BENDE HİÇ GÖZÜ YOKTU MEDYUM BARASNEL’İN AŞIK ETME BÜYÜSÜ İLE ONU KENDİME AŞIK ETTİRMEYİ BAŞARDIM. ŞİMDİ EVLİYİZ VE 1 TANE KIZ ÇOCUĞUMUZ VAR. SİZDE AŞK BÜYÜSÜ İÇİN MEDYUM BARANSEL İLE ÇALIŞMALISINIZ. PİŞMAN OLMAZSINIZ GERÇEKTEN KENDİSİ ÇOK TECRÜBELİ VE GÜVENİLİR MEDYUMLARDAN BİR TANESİDİR.

Cevapla
süryani büyüsü için -

medyum baransel’i Çok eskiden beri tanırım Kendisine süryani büyüsü yaptırmıştım ve çok başarılı geçmişti gerçekten allah ondan razı olsun. çok başarılı ve güvenilir bir medyum

Cevapla
aydın -

medyum baransel Alanında çok başarılı olan medyumlardan bir kaçıdır. Kesinlikle kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim. kendisini çok eskiden beri tanırım garantili olan medyumlardan birisidir. Mail adresi baranselhocam@hotmail.com

Cevapla
helin -

Merhaba arkadaşlar ben Medyum baransel’e Bağlama büyüsü yaptırdım. Sonucu çok iyi oldu sevdiğim kişi bana bir haftaya kadar bana bağlandı. şu an birbirimize çok aşığız inşallah evleniriz

Cevapla
yurdusev -

Medyum baransel hocamızın yaptığı aşk büyüsü ile nişanlımla aramızdaki buzlar eridi. Hocamıza yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Cevapla
mısra -

Medyum baransel hocanın yaptığı çalışmalar gerçekten çok etkileyici. Eşime yaptırdığım kısmet büyüsü çok ama çok kısa sürede etkisini gösterdi ve eşimin iş kısmeti bir anda bereketlendi. Medyum baransel hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cevapla
cansu -

Beni yüzüstü bırakıp terk eden erkek arkadaşımdan intikam almak için yaptırdığım papaz büyüsü kısa sürede etkisini gösterdi. Medyum baransel hoca kesinlikle harika bir insan.

Cevapla
yeliz -

Medyum baransel hocaya büyü bozdurma işlemi yaptırdım ve yaptığım çalışmalar bir ay içinde sonuca ulaştı. Bunu yazıyorum çünkü insanların sahte medyumların eline düşüp paralarını kaybetmelerini istemiyorum. Medyum baransel hocayı bende tavsiye ediyorum.

Cevapla
beyza -

Medyum baransel hocaya yaptırdığım ayırma büyüsünün etkilerini gördükten sonra çok şaşırdım. Baransel hocaya çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Cevapla
demir -

Bende çok uzun bi süre sonra ancak ulaşabildim medyum baransele. sizlere tavsiye eğer ulaşmak da zorluk çekiyorsanız bence mail yolunu denemelisiniz. Biraz daha kesin sonuç alabilirsiniz. Telefonuna genelde ulaşılamıyor yoğun olduğundan mail yoluyla cevap alabilirsiniz.

Cevapla
Gezgin -

medyum baransel alanında çok başarılı olan medyumlardan bir kaçıdır bence bu fırsatı değerlendirin. Ben daha önce bağlama büyüsü yaptırmıştım ve çok işe yaramıştı sizlerede tavsiye ederim.

Cevapla
Soğutma Büyüsü -

Ben medyum baransele soğutma büyüsü yaptırmıştim eşim için ve çok şükür benden soğuttum onu ayrılmaya karar verdik hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. bunlar için medyum baransele tekrar teşekkür ederim çünkü onun sayesinden şimdi ayrılıyoruz.

Cevapla
Suzan -

ben medyum baransel ile geçen sene tanıştım ve kendisinden çok memnun kaldım gerçekten çok başarılı bir medyumdur Kendisi Ben Papaz Büyüsü Yaptırmıştım. Çok başarılı geçti Herkese Tavsiye ederim

Cevapla
serengil -

suzan hanım papaz büyüsünün nasıl yapıldıgını biliyor musunuz? nasıl yaptırdınız? :)) papaz büyüsü diye başka bişey yapmış olmayasınız?

Cevapla

Yorum bırakın