Ana sayfa Gerçek Medyumlar Kimlerdir EN ETKİLİ MEDYUM HOCALAR

EN ETKİLİ MEDYUM HOCALAR

57 Yorum

Medyumlar ile ilgili görüşlerini bizimle paylaşın

Benzer konular

57 Yorum

Seyfullah -

ADANADAN YAZIYORUM İYİAKŞAMLAR , EMİRHAN HOCAM ÖYLE İYİ ÖYLE YARDIMSEVER Bİ İNSANDIRKİ KIZIMIN CANINI BİZE BAĞIŞLAMIŞTIR. VERDİĞİM PARANIN HAKKINI VERMİŞTİR ALLAH ONDAN BİN KERE RAZI OLSUN

Cevapla
DENİZ -

İyi günler diliyorum sizlere,ben medyum emirhan hakkında bilgi almak istiyorum? Emirhan hoca papaz büyüsü işlemini kaç gün içinde bitiriyo ve sonuç olumlu oluyor mu? Bana cevap verirseniz çok yardımcı olursunuz. arkadaşlar sizler birebir yaptıran kişiler varmı

Cevapla
Sema -

Tek taraflı aşık olduğum insan için aşk büyüsü yaptırdım. Şimdi ikimizde birbirimize çok deger veriyoruz çok mutluyuz iyiki medyum emirhan hocamın yardımı bize bu aşkı yaşamamız için çok iyi geldi teşekkür ederim hocam güzel iyiliginiz için.

Cevapla
KEMAL -

HOCAMIZ SAĞOLSUN, BİZİ BOŞANMANIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜRDÜ. BAŞLARDA BİRAZ ZORLANDIK ETKİLİ Bİ İŞLEM YAPILMIŞ ÜSTÜMÜZDE.MEDYUM EMİRHAN BEYİN İLGİ ALAKASIDA SON DERECE MEMNUN ETTİ BENİ. 3 HAFTADAN SONRA EŞİMLE ARAMIZDAKİ BUZLAR ERİMEYE BAŞLADI ŞİMDİ ÇOK MUTLUYUZ. TAVSİYE EDERİM.

Cevapla
Sevval -

Arkadaşlar ben eşimin ailesi yüzünden bana kötü davranması için aradım hocamı,anlattım dertlerimi hocama ve hemen yardımcı oldu. Eşimin ailesi için farklı büyüler yaptı ve faydası gördüm. Benden uzaklar artık feraha erdim emirhan hoca sayesinde.

Cevapla
İPEK -

Sevgili arkadaşlar emirhan hocam en güvenilir ve düzgün bir hoca.benim sevdiğim için bir işlemim oldu. Hayırlı sonucu aldım sevgilimde büyük anlamda degişti bana karşı,eski sorunlar olmuyo aramızda ben emirhan hocadan buldum çözümü,

Cevapla
Çicek -

emirhan hocaya yaptırdığım sadakat büyüsü ile hayatım değişti. Kendisi büyüler konusunda uzman bir medyumdur. Gönül rahatlığı ile işlem yaptırabilirsiniz.Kocanın sadık olması için büyü yaptırmak isterseniz 0537 597 18 49 emirhan hocamın numarası.

Cevapla
Sevilay -

Medyum emirhan hocamın kaşık büyüsü işlemi için çalışma yaptırdım ben kaşık büyüsünün sonuç verdi hocam etkisini kısa sürede veriyo ve aldıgım sonuç sorun yaşadıgın kişide etki gösterdi sağolsun hocam sonuç aldığım için memnun kaldım .

Cevapla
Emirhan hocam yardım edin -

Ben 3 yıllık evliliğim boşanmak istiyorum kocamı istemiyorum bana 3 yıl içinde yaşatmadıgı olay kalmadı ben nasıl boşanabilirim emirhan hoca herkes sizden bahsetti beni kurtulmam için nolur yardım edin çok yıprandım hocam

Cevapla
Neslihan -

bende emirhan hoca ile eşimin evine bağlanması için, bağlama büyüsü yaptırdım. eşimi evine bağlandı, çok şükür benimde bu sorunum bitti. bende evimde eşimle huzur buldum.emirhan hoca gerçekten iyi bir hoca

Cevapla
Naz -

benim sevdiğim adam evli çıktı, bende ayrıldım ama bir türlü bu kişiden kurtulamadım beni sürekli tehdit etmeye başladı.bende emirhan hocadan buldum bu insandan kurtuluş yolunu. soğukluk büyüsü için 17 gün bekledim, emirhan hoca o kişiyi benim etrafımdan uzaklaştırdı çok şükür kurtuludum.

Cevapla
Kader -

medyum emirhan hoca hakkında bu kadar eminmisiniz…benimde çok büyük sıkıntılarım var 2 yıldır mücadele ediyorum ama üstesinden gelemedim medyumla bende bu sorunlar için görüşmek çare aramak istiyorum.Emirhan hoca güvenilir mi para konusunda çok meblağ istermi arkadaşlar yazarmısınız

Cevapla
Ümran -

eşimle aramı yapma konusunda bir çalışma yaptım. 12 günde eşimde etkisi başladı daha iyi hale getirdi. Kendisi gerçekten güvenilir bir hoca medyum emirhan hoca.ben eşimin sorunlarını emirhan hoca ile atlattım teşekkür ederim hocam.

Cevapla
emirhan hoca bakımda aldatıldığımı görür mü -

Ben eşimin benden bişeler gizlediğini düşünüyorum emirhan hocanın güvenilir oldugunu duydum bende bakım yaptırmak istiyorum eşimle ilgili bana bakım yaparmı ? eger eşim bana ihanet ediyorsa emirhan hoca bunu açık açık söylermi? Ben sizden cevap istiyorum lütfen

Cevapla
Kubra -

Ben sevdiğim kişinin sürekli gezme ve bayan arkadaşları için emirhan hocadan yardım aldım. Sevdiğim adam bana degil dışarı hayatına önem veren bir insandı ben çok rahatsız oluyordum. Emirhan hoca bana bağlama büyüsü ile bağladı artık ne istersem onu yapıyo ben teşekkür ederim hocam iyi geldi bağlama büyüsü sağolun.

Cevapla
Fatma -

Ben şuan evliliğimi devam ettiriyosam emirhan hoca buna vesile olandır. Kocamın başka kadınla oldu beni boşamak isteyen adam şuan beni bırakma diye yalvaran birisi oldu bu sorunumun bitmesine emirhan hocam vesile oldu .

Cevapla
Maide -

Bana büyük iyiliği var hocamın benim kızım kocasından sürekli kavga dayak yerdi kızım çok cekti evliliginde ama araya araya bulduk medyum emirhan hocayı. kızımın eşinin elini ayagını bağladı evine kızıma bağlandı çok dua ediyorum hocama

Cevapla
AYCAN -

Ben , emirhan hoca ile nişanlıma bağlama büyüsü işlemi yaptırdım. Nişanlımın ailesi aramıza soğukluk girmesi için laf sokuyolardı medyum emirhan hocamın yardımı sayesinde. Ben bu lafları cekiyorum dil bağlamda nişanlımın ailesine çok iyi geldi sorunsuz düğün hazırlıgı yapıyorum.

Cevapla
Gulay -

Arkadaşlar emirhan hoca bana bakım yaptı sonra eşimle aramıza aşk büyüsü uyguladı. ve çok mutluyum duyduklarımdan. Benim hayatımda duymadıgım sözleri duydum eşimden hocam güvenilir teşekkür ederim hocam

Cevapla
Maviş -

İyi günler emirhan hoca bana kısmet açma duası yapmıştı. Ben 1 yıl sonra evlendim 31 yaşında evlilik nasip oldu banada kısmet açma büyüsünden çok iyi geliyo,onun sayesinde kısmetim açıldı benim.kısmet büyüsü içinde çok faydalı bir medyum kısmetsizlik cekenler için emirhan hoca bire bir

Cevapla
niyet büyüsü -

emirhan hoca acaba niyet büyüsü yapıyomu? Ben sevdiğim adına niyet büyüsü yaptırmak istiyorum bunun için bana bilği verirseniz çok mutlu olurum?

Cevapla
Serpil -

Mrb sevgilim beni ailesi yüzünden bıraktı bende geri dönmesi için emirhan hocama geri getirme büyüsü işlemi yaptırdım sevgilim ailesinin sözünden çıkıp bana geri döndü evlilik teklifinde bulundu . emirhan hocam beni sevdiğime kavuşmam için çok yardım etti.

Cevapla
Badem -

Emirhan hocam banada çok iyi gelen biri. benim eşimin ailesinden dolayı çok sorun yaşıyoduk.emirhan hocam bizden uzaklaştırdı artık eşimin ailesi bize çok yanaşmıyo bizde aramızda ailesi yüzünden sorun yaşamıyoruz. sorunum olan konuya hemen çözüm oldu hocam.

Cevapla
Nadide -

Arkadaşlar bana karşı soğuk olan eşim için emirhan hocamın sıcaklık büyüsü aramızda ki soğuklugu kaldırdı, iyi medyum bulmak isterseniz 0537 597 18 49 u aramalısınız.

Cevapla
Zeynep -

Merhaba arkadaşlar ben gerçek medyum arıyorum,emirhan hoca gerçekten güvenerek gidilebilecek bir medyum mu lütfen yardımcı olun?bir ailenin bir araya gelmesi için yardım almak istiyorum cevap verin çare olun bize

Cevapla
Esen -

Arkadaşlar bana çok faydası oldu.emirhan hocama kocamın gözünü bağlanması ile ilgili danıştım yaptıklarını anlatım ve kocam için göz bağlama büyüsü işlemi yaptı. Kocamın gözü artık dışa açık degil şükür eve dönük biri oldu.bu konularda emirhan hocama güvenin ben kocamın evine tutkun olmasını hocama borçluyum.

Cevapla
Tülay -

Merhaba herkeze böyle bir medyum bulamazsınız ben ögle fayda buldu ki medyum emirhan hocamdan. eşim bir kadının peşinden ayrılmıyordu,emirhan hocam o kadını bırakmasını benim ayaklarıma dolanmasını başardı ,9 yıllık evliliğimi kurtardı .

Cevapla
duayla iyileştirme -

Benim kardeşim sürekli bayılmalar yaşıyordu uzun süre ilaç tedavisi gördü ama düzelmedi daha kötü haldeydi.Emirhan hocam kardeşim için okuma yaptı ve kardeşim bayılmaları kötü halleri gitti biz ailecek medyum emirhan hocama duacıyız .kardeşimin iyileşmesi bize mucize gibi geldi.

Cevapla
nazar duası emirhan hoca -

Emirhan hocam benim için nazar duası yaptı.üstümden bütün agırlıkları aldı hocam çok iyi geldi ben etkili hoca oldugunu söylemek istiyorum sizlerede bana çok iyi geldi duaları

Cevapla
Hatun -

Emirhan hocam çok sağolun ben eşimle barıştım dün evime döndüm burdan size teşekkür etmek istiyorum dün geldim eşim sürekli hatası yüzünden özürdiliyo yaptıgına sizin sayenizde pişman oldu.sağolun hocam aklı başına geldi kocamın .

Cevapla
soğutma büyüsü -

arkadaşlar soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum ama emirhan hocayla çalışanlar var mıdır bunun için

Cevapla
Raziye -

Eğer soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsanız ben emirhan hocaya yaptırdığım soğutma büyüsü sayesinde benden boşanmayı kabul etmeyen eşimden kurtuldum. Adam resmen kaçar gibi uzaklaştı benden boşandığımızdan beri aylar geçti hiçbir rahatsızlığı sıkıntısı da olmadı bana karşı çok şükür.

Cevapla
Melih -

medyum emirhan hocayla çalışmalarımız sonucunda sevdiğim insan da beni seviyor artık . kendim onu elde edemedim.

Cevapla
Güzin -

Selam ben papaz büyüsü ile kısa sürede sonuç veren medyum olarak emirhan hoca derim. Papaz büyüsü için 21 gün bekledim ve oldu. medyum emirhan hocam kısa sürede papaz büyüsünü sonuçlandıran biri.

Cevapla
cansu -

Arkadaşlar bende gözü dışarıda olan kocamı kendime bağlamak için sadakat büyüsü yaptırdım. gerçekten de eşimin bana bakışları bile daha sıcak artık. iyi ki çalıştım emirhan hocamla herşeyi ona borçluyum yuvamda diken üstünde olmaktan kurtuldum.

Cevapla
Aysun -

Ben medyum araştırması yapıyordum. Çünkü kocam ile bir çok sorun yaşıyordum ve boşanmanın eşiğine gelmiştim. Bu durumları düzeltmesi için gerçek bir medyuma ihtiyacım vardı. Bundan 1 ay önce yakın arkadaşım bana emirhan hoca ile işlem yapmam için yardımcı oldu. Emirhan hoca bana muhabbet büyüsü için 15 gün verdi ve kocam düzeldi hergün daha da iyiye gidiyo ,emirhan hoca derman oldu.

Cevapla
Bahadır -

Benim sevdiğim kız sorun çıkardı beni bıraktı ortada bişe yokken bunu neden yaptıgını örenmek için emirhan hocaya bakım yaptırdım. Ögrendim ki başkası var. hocamdan tek bişe istedim onun benim peşimde koşmasını. Ve ben o kızın pervane olmasını gördüm emirhan hoca çok başarılı kesinlikle.

Cevapla
Filiz -

Bende eşinden şüpe ederdim eşim sevgisini hiç göstermezdi, bende şüphe duyardım eşimden 5 yıldır aynıydı, sevgisiz biri oldu bana karşı.emirhan hoca sevgi büyüsü için yardım aldım. Eşimin bana sevgi duyması için ben 5 yıldır görmediğim sevgiyi görmeye başladım. Emirhan hocam çok sağolun ben eşimle bu sorunumu aştım.

Cevapla
Şennur -

Emirhan hocaya canbar aşk büyüsü yaptırdım. Eski sevgilim şimdi peşimde benimle barışmak için,oysa ki herşey emirhan hocamın büyüleriyle bu halde ben çok bekledim ama gelmedi .emirhan hoca sayesinde onu kazandım .teşekkür ediyorum benim hayalim olan kişinin bana aşık olmasını sağladı

Cevapla
Derin -

Emirhan hocam aşk büyüsü konusunda gerçekten etkili bir hoca,ilgi duyduğum bir erkek vardı fakat o benimle ilgilenmiyordu .emirhan hocama kabala aşk büyüsü yaptırdım. Şimdi bana öylesine aşık biri oldu ki ben bu aşkımın karşılıgını emirhan hocamın büyülerinde buldum.

Cevapla
İlknur -

Ben çok teşekkür ediyorum emirhan hocama,bana eşimin yaptıgı ihanet için başka kadınlara karşı erkekligini bağladı. Artık eşim istesede yapamıcak halde,ben bu konuda aldıgım yardımın faydasını gördüm, çok sağolsun etkili geldi benim eşimin yaptıklarına

Cevapla
Emirhan hocayla ilgili -

emirhan hoca gerçekten etkili bir hoca,benim bağlama büyüsü işlemim oldu. eşimin bana dahada bağlanmasını istedim. Eşimde bu etkiyi görüyorum ve yaşıyorum evliligim daha da mutlu bir hal aldı. Çok teşekkür ediyorum emirhan hocam size ben böylesi bir mutluluk yaşarım diye hiç düşünmemiştim sağolun tekrar.

Cevapla
Burcu -

Bende kabala büyüsü işlemi için emirhan hocamla işlem gördüm. Ve sevgilimden bana karşı beklediğim sonucu aldım ben çok memnun kaldım büyünün etkisinden,emirhan hocam güvenilir ve sonuç aldıgım içinde sizlerede emirhan hocamı tavsiye ediyorum.

Cevapla
yosun -

Emirhan hocayla aşk büyüsü yaptırmak için çalışmalara başladım kendisi bana görüştüğüm insanlar içinde en çok güven veren kişi oldu. İnşallah işlem bittiğinde de hayal kırıklığı yaşamam.

Cevapla
nil -

ermeni büyüsü yaptırmak isterseniz kesinlikle emirhan hocadan şaşmayın derim sizlere arkadaşlar,diğerleri sadece zaman kaybı.

Cevapla
vefkler piskolojime iyi geldi -

O huzursuz depresyonda olduğum günlerimden emirhan hocamın yolladığı vefkler sayesinde kurtuldum, sayesinde kendime geldim doktor doktor gezip bir yığın ilaç almaktan da kurtuldum artık

Cevapla
Mesut -

Ben de üzerimdeki sabun büyüsünün etkisinde medyum emirhan hoca sayesinde kurtuldum.o günleri hatırlamak bile istemiyorum şu an hayata yeniden gelmiş gibiyim adeta ellerinden öperim hocamın hakkını helal eder inşallah bana…

Cevapla
Sabiha -

Bir anne olarak oğlumun kısmetlerini emirhan hocaya açtırdım. yavrum hem iş hem de gönlüne göre bir eş buldu

Cevapla
Aykut -

Emirhan hoca ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. istemediğiniz hiçbir şey yaşanmaz papaz büyüsü için tavsiye ediyorum kendisini arkadaşlar. olumlu olumsuz her konuda yaptırıp sonuç alırsınız.

Cevapla
Hale -

Medyum emirhan ile muhabbet büyüsü çalışması yaptım sonuçlar mükemmel oldu diyebilirim. Sürekli kavga ettiğim kocam şimdi bir melek gibi sessiz ve sakin ayrıca benide çok seviyor. Yanımdan ayrılmıyor. Medyum emirhan hocama teşekkür ederim.

Cevapla
büyüye kim karar veriyor -

Benim sevgilimle sorunum var acaba sevgilimle hangi büyü bizim aramızda daha etkili olur? aşk büyüsümü yoksa bağlama büyüsümü yaptırsam bilmiyorum acaba buna emirhan hocamı karar veriyo bakım yaptıktan sonra arkadaşlar

Cevapla
Nazli -

Hocam sizinle goruse bilirmiyiz

Cevapla
leyla -

merhabe hocam allah razı olsun senın sayende mutluluğu yakaladım.sevdıyımle cok mutluyum. allah razı olsun .bende emirhan hocayı tavsıyem ederi

Cevapla
DİLARAM -

Merhaba bende Emirhan Beyle çalışmaktayım belirtmek istedim. çok memnunum kendisinden , 25 günlük işlemin sonuna geldik sayılır herşey güzel olucak inanıyorum.degişimler var tavsiye ederim.

Cevapla
emine - tşk ler -

arkadaşlar bende emirhan hocamla işlem yaptım.geri getirme işi.başardık.biraz zamanımızı aldı. çokda zorlandık.ama oldu.

Cevapla
hicran -

ben emirhan hocayla çalıştım.sonuç aldım.emeklerine ve ilgisine tşk ederim.tavsiye edilebilcek birisi.

Cevapla
Hazal -

Benim işlemi çok kısa bir sürede halletti ben sonuçlarından çok memnun kaldım emirhan hocadan, ben süryani büyüsünün bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim .Süryani büyüsü yaptırmak isteyenler medyum emirhan hocama güvenerek ulaşın.

Cevapla

Yorum bırakın